W Profit Express wiemy jak trudny jest w dzisiejszych czasach rynek transportowy, dlatego w celu uwiarygodnienia się w oczach naszych Klientów, a także naszej oferty, wychodzimy na przeciw i oferujemy  CAŁKOWICIE DARMOWY* wynajem krótkoterminowy na okres 30 dni w celu sprawdzenia przedsięwzięcia.


Podczas wynajmu podpisywany jest identyczny kontrakt jak w przypadku zakupu samochodu z różnicą długości trwania umowy, jednak termin płatności w tym wypadku wynosi 60 dni. Jest to oferta, wyróżniająca nas na tle innych spedycji działających na rynku Europejskim.

Oferta głównie skierowana jest do Klientów, którzy chcą bezpiecznie potwierdzić proponowane przez nas warunki. Decydując się na wynajem otrzymują Państwo od nas samochód zadbany i nie straszy niż 2 letni.

– Cena wynajmu samochodu 0,00 PLN netto
– Bez limitu kilometrów
– Bez kosztów eksploatacji samochodu.
– W ofercie posiadamy samochody nie starsze niż 2 lata!

*Profit Express pobiera kaucje w wysokości 7000 zł w dniu wydania samochodu. W przypadku podjęcia decyzji o zakupie i podpisaniu umowy o współpracy w zakresie transportu kwota kaucji w wysokości 7000 zł podlega zwrotowi. W przypadku podjęcia decyzji o nie kontynuowaniu współpracy kwota 7000 zł stanowić będzie czynsz najmu brutto samochodu za okres użytkowania 30 dni.