W Profit Express szczególną uwagę przykładamy do opinii naszych Klientów.

Śledzimy z uwagą wszelkie wpisy na temat świadczonych przez nas usług, opublikowane przez naszych Klientów na forach internetowych, blogach, grupach dyskusyjnych oraz portalach społecznościowych i opiniotwórczych. Wyciągamy wnioski z konstruktywnych negatywnych opinii, jednocześnie ciesząc się coraz liczniejszymi pozytywnymi wpisami. Poniżej, chcemy zaprezentować kilka wybranych pozytywnych opinii o Profit Express, jakie udało nam się znaleźć w ostatnim czasie w Internecie. Liczymy na to drodzy obecni i przyszli Klienci, że wasze opinie będą po czasie równie dobre.

Kliknij w zdjęcie poniżej i sprawdź więcej opinii o Profit Express

Przykładowe opinie o Profit Express z for internetowych:

(zachowano oryginalną pisownie)

z profit express współpracuję od ponad roku. jeżdżę dosyć dużo (przebieg mam z nimi ok 15-20 tyś km na mc) i jak się nad tym zastanowić, to właściwie ciężko się jest mi się do czegoś konkretnie przyczepić. ogólnie wszystko przebiega tak jak się umawialiśmy na początku. czyli trzymają sie ustalonej stawki, kilometrówki, opłat leasing i tak dalej. może nie będę podawał szczegółów żeby nie wprowadzić nikogo w błąd, bo teraz z tego oc słyszałem warunki się nieco zmieniły. myślę, że warto też napisać o nawet dobrym kontakcie ze spedytorem, bo jak trzeba było to i 24h/7 pomagali z dotarciem do celu. no nie wiem co jeszcze napisać. może masz jakieś pytania, co byś chciał wiedzieć o profit express, to napiszę.

damianb0 na forum Gazeta.pl

Jeżdżę z nimi praktycznie nieprzerwanie od 2014 roku. Raz bywało gorzej raz lepiej, ale ogólnie współpraca z profit express układa mi się całkiem przyzwoicie. Nie było że tak powiem na co narzekać, bo przeważnie wywiązywali się dobrze ze swych zobowiązań. Najważniejsze, że kasa była zawsze na czas, i wyliczenia się zgadzały. Zlecenia też dawali regularnie, wystarczyło tylko chcieć jeździć. Sam nie wiem co jeszcze mógłbym napisać. Może w ten sposób: jak ktoś ma jakieś dodatkowe pytania to proszę pisać w wątku albo na PW, to postaram się odpowiedzieć.

Jan Biały na forum Goldenline.pl

Moim zdaniem, jak ktoś dobrze jeździ i podoba mu się taki tryb pracy, to odnajdzie się w profit express. Mnie początkowo do pracy zachęciła stawka. Czytałem opinie na forach, że dają 0,35 euro za kilometr, ale szczerze mówiąc nie za bardzo chciałem w to wierzyć, bo to była najwyższa stawka jaką dawały firmy tego typu, w momencie kiedy ja poszukiwałem pracy. Bałem się, że gdzieś za coś np obcinają tą stawkę. No ale byłem bardzo zdeterminowany do podjęcia takiej właśnie pracy więc początkowo wynająłem od nich samochód żeby sprawdzić jak to wszystko będzie działało w praktyce. Okazało się, że haczyków żadnych nie było w sumie, a mi już w leci drugi rok w profit express. Co do stawki potwierdzam opinie, które słyszałeś, że faktycznie można tyle i tyle zarobić. Ja w miesiącu robię około 16 000 km, ale zdarzają mi się bardzo dobre miesiące kiedy zrobię 20 000 km (rzadko bo rzadko, ale się zdarza). Tak więc praca jest, tylko trzeba chcieć.

Marek Cichy na blogu ProfitExpressOpinie.Blogspot.pl

Witajcie, chciał bym się z wami podzielić moją opinią o firmie Profit Express Zielonki . Na początku miałem bardzo duże obawy przed podpisaniem umowy, czy to autko faktycznie zarobi na siebie, leasing, kredyt, paliwo… Pierwszą trasę zacząłem w styczniu co nie było najlepszym miesiącem po 3 tygodniach okolo 9 tys km. kolejna trasa po 5 dniach odpoczynku, zaczęło się bardzo dobrze, trasa ponad 3 tys km, następna okolo 2500km i kolejna … poznałem co to prawdziwe przemęczenie organizmu. podliczając luty norma 10tys przekroczona, po całkowitym podliczeniu ponad 12tys km. tym razem odpoczynek w PL ponad tydzień, musiałem dojść do siebie. Zgłosiłem gotowość samochodu na poczatku Marca po 2 dniach dostałem trase wyjazdową i znów słoneczna Hiszpania. trafilem tym razem na liniówke, zaczynam 3 tydzien w trasie mam zrobione ponad 17tys km. i ledwo widzę na oczy, czas wracać do ojczyzny, czekam własnie na ładunek powrotny. Każdemu życze podobnie ułożonej traski. Pozdrawiam, szerokości, hej!

Busiarz na profilu ProfitExpress GoWork

WITAM WSPÓŁPRACUJE Z PROFIT EXPRESS OD PRAWIE ROKU ROBOTA JEST PO UKŁADANA KILOMETRY SA 14000-16000TYS W SYSTEMIE 3/1 TYLKO KIEROWCA MUSI BYĆ WYTRZYMAŁY I CHCIEĆ JEŹDZIĆ FRACHTY SA OD 1000-2800KM KTÓRE MUSI PRZEJECHAĆ BEZ WIĘKSZYCH POSTOJÓW.POZDRAWIAM

ANDRZEJ JAWORSKI na profilu NK.pl „Profit Express opinie”

Więcej opinii na temat Profit Express, znajdziesz w Internecie.