Samochody dostawcze z pracą

Praca dla kierowców w Profit Express – na jakich warunkach?

Samochody dostawcze z pracą w Profit Express

W branży transportowej coraz więcej firm decyduje się na to, aby działać w trybie: samochody dostawcze z pracą. Wielu profesjonalnych kierowców decyduje się na zatrudnienie w takiej formie. Wiedzą, że dzięki temu start na rynku będzie dla nich bezpieczny i opłacalny. Nie będzie żadnych trudności z tym, aby rozpocząć działalność. Warto dowiedzieć się, czym wyróżnia się ten rodzaj zatrudnienia w branży logistyczno – spedycyjnej.

Jak wygląda praca na co dzień?

Firmy spedycyjne oferujące połączenie sprzedaży wraz z gwarancją pracy cieszą się popularnością i zaufaniem na rynku. To wygodna alternatywa zarówno dla nowych firm, jak i dla firm, które już od jakiegoś czasu istnieją na rynku. Kierowcy decydujący się na pracę w tym trybie przede wszystkim chwalą to, że czas płatności jest krótki i może on wynosić nawet 7 dni. W Profit Express gwarantujemy kierowcy również określoną liczbę kilometrów na konkretny wyjazd. Może to na przykład być 10 000 kilometrów na wyjazd nie krótszy niż 3 tygodnie. Umowy podpisywane z firmą są bardzo korzystne i wszystko jest w nich dokładnie wypunktowane. Dla zabezpieczenia transakcji w wielu umowach znajduje się zapis, że gwarantowana jest dopłata za każdy brakujący kilometr w przypadku braku zapewnienia minimalnej ilości kilometrów. Formalności załatwiane są od razu i w jednym miejscu. Podpisuje się kontrakt, zamawia się samochód i podpisuje umowy leasingowe. Bardzo dobrym rozwiązaniem, które stosujemy jako jedyna firma transportowa, jest możliwość wynajęcia samochodu w celu sprawdzenia przedsięwzięcia. Można zdecydować się na wynajem krótkoterminowy. To pozwala kierowcy zweryfikować posiadane umiejętności, stawki i współpracę z firmą. Wtedy może zadecydować, czy wiązać się umową długoletnią.

Spedycja z szybkimi terminami płatności

Kierowców przekonuje przede wszystkim to, że mogą liczyć na szybkie terminy płatności. Nie jest to czas oczekiwania 45, 60, czy nawet 90 dni. Przewoźnik ponoszący koszty paliwa docenia to, że może otrzymać pieniądze nawet do tygodnia. Transport staje się coraz popularniejszą dziedziną zarobkową w Polsce. Jeśli ktoś nie ma środków na to, aby pozwolić sobie na długie oczekiwanie na płatność, a chciałby spróbować swoich sił w branży to samochód dostawczy z pracą jest rzeczywiście dobrym rozwiązaniem. Opłaty za realne przebiegi są również bardzo korzystne. Poza tym, naszym podwykonawcom opłacamy też promy, tunele, mosty oraz zwracamy koszty za autostrady na podstawie zebranych przez kierowcę paragonów. Stałe wynagrodzenie spedycyjne jest również atrakcyjne. Obejmuje ono: pozyskiwanie zleceń transportowych, pomoc językową, bookowanie i opłacanie promów, tunelów i mostów. Zachęcamy do współpracy jako nasz podwykonawca!

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>